Hakkımızda

Consultation for Senegal sitemiz kurulduğu ilk günden bugüne kadar Senegal Konsolosluğu adresleri ve ulaşım haritası ile ilgili bilgileri aktarmaktadır. Konsolosluk çalışanlarının isimlerini de sunmaktadır. Bir kurum ya da kuruluşa bağlı çalışma yerine getirmesi söz konusu değildir. Konsolosluk üzerinden transit, turistik ya da ticari maksada yönelik vize almak istiyorsanız, o zaman gerekli olan belgelerin neler olduğuna sitemiz üzerinden bakabilirsiniz. Çünkü gerekli olan belgeler en ince ayrıntısına kadar paylaşılmıştır.

Kişilerin Senegal seyahati yapmasından önceki sürede sitemizdeki linklerden Senegal uçak bileti alabildiği gibi Senegal otel rezervasyonu da yaptırabilmektedir. Vize başvurusu konusunda danışmanlık alınması için de turizm firmalarının bilgileri paylaşılmaktadır. Senegal’e seyahat yapılmasının ardından zamanın büyük bir kısmını geçireceğiniz şehir ve bölge hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yani pratik açıdan tüm bilgiler sizlerle sitemiz vasıtasıyla buluşturulmuştur.

Senegal’e seyahat etme kararını vermiş olanlar, seyahatin başlamasından 1 ay süre öncesinde uygun fiyat üzerinden sitemizden uçak bileti alabilir, otel rezervasyonunu da yerine getirebilmektedir. Seyahat sırasında karşılaşılacak olası prosedürlerin neler olduğunu da sitemiz aracılığı ile öğrenmiş olursunuz. Artık bu bilgilere bağlı kalarak işlemleri yerine getirerek rahat bir seyahat geçirecek pozisyonu alırsınız. Senegal vize başvurusu henüz yapmamış olanlar bilgileri verilen danışmanlık firmalarıyla iletişime geçebilir. Danışmanlık firmaları profesyonel hareket etmesinden dolayı her belgenin doğru ve eksiksiz bir şekilde konsolosluklara teslim edilmesine zemin hazırlamaktadır. Aynı zamanda Senegal vize onay sürecini de hızlandırmak açısından gerekli yolları bilmektedir.

Senegal Büyükelçiliği ve Senegal Konsoloslukları ve buna bağlı olan kurumlar ile sitemizin resmi anlamda bağlantısı bulunmamaktadır. Bundan dolayı resmi site ile ilgili bilgiler sitemizde sizlerle paylaşılmıştır.

Senegal Vizesi MyVize İletişim

Senegal seyahati için aklınıza takılan tüm soru ve görüşlerinizi iletişim formunu kullanarak bize ulaştırabilirsiniz.

TOP